Výlet 8.C

Ve středu 20. června 2018 vyrazila třída 8.C do Poděbrad, aby se projela výletní lodí na soutok Cidliny a Labe. Bylo slunečné počasí a lázeňské město Poděbrady bylo plné výletníků a školních výprav. fotky
img 9477
Mgr. Gita Macháčková, Mgr. Kateřina Ficková

Veselé odpoledne 2018

I v letošním školním roce přišlo na veselé rozloučení (13.června) se školním rokem hodně lidí, přestože bylo zataženo.
Děti si zasportovaly, rodiče zhlédli program a dali si občerstvení. Fotky z akce zde.
vesele rozlouceni se skolnim rokem 2018 015

Panda - šifrovací soutěž

V sobotu 9. června se dva týmy žáků třídy 6. A postavily na start šifrovací soutěže Panda, která proběhla v ulicích Pardubic. Soutěž absolvovalo 16 týmů složených z dětí a dospělých. Na jednotlivých stanovištích se řešily jednodušší i složitější úkoly a při přesunu od startu do cíle všichni našlapali několik kilometrů. Celá akce se velice vydařila i díky slunečnému počasí.
Náš tým Resslíci obsadil ve své kategorii krásné 3. místo a tým Krokodýli v květináči získal bramborovou medaili. Gratuluji.
Žáci 6.A se letos poprvé, jako úplní začátečníci, zúčastnili také mezinárodní šifrovací soutěže Technoplaneta. 15 žáků ve třech týmech luštilo 25 obtížných šifer. Všechny tři týmy skončily v první šedesátce, což je v konkurenci 230 týmů překrásné umístění. fotky
panda 2018 1
Mgr. Jana Plíšková

Školní výlet 6.A

Ve čtvrtek 7. června se žáci 6.A vydali do oblíbeného Fajnparku v Chlumci nad Cidlinou. Cesta vlakem, pobyt v parku i počasí se báječně vydařily a vše jsme si opravdu pořádně užili. fotky
fotofajn
Mgr. Zdeňka Klímová a Mgr. Jana Plíšková

Den s armádou

Ve čtvrtek 7. června absolvovali žáci 8. ročníků se svými třídními sportovní den s armádou v rámci projektu Příprava občanů k obraně státu (POKOS) v areálu 14. pluku logistické podpory v Pardubicích.
Žáci plnili úkoly s armádní tematikou na 9 stanovištích.Vyzkoušeli si zdravotnickou přípravu, chemickou ochranu, střelecký a veslařský trenažer, topografii, vzdělávací soutěž, překážkovou dráhu a další aktivity, které si pro ně vojáci a zástupci Ministerstva obrany připravili.
Každý obdržel občerstvení a za splnění všech disciplin odměnu.
Vše bylo pefektně připraveno a akce se všem velmi líbila. fotky
Mgr. Gita Macháčková

Miss aerobic 5. 6. 2018

Školní výlet

Děti 2.A a 2.B navštívily zámek Kačina, kde absolvovaly terénní výukové programy - Jak se žilo služebnictvu, Letem včelím světem. fotky
dsc 6578
Ivana Voráčková, Jana Hejrová

Soutěže mladých zdravotníků

Dne 30.5.2018 se v Ústí nad Orlicí uskutečnilo krajské kolo Soutěže mladých zdravotníků. Naši školu reprezentovala děvčata ze sedmého ročníku (Zuzana Hrodková, Barbora Hanáková, Anežka Hlavatá, Veronika Jedličková, Anna Heráková a Aneta Fuksová). Děvčata díky svému skvělému výkonu obsadila 3. místo. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!
zdravotnici
Lucie Klímová