Vítězství v basketbalové Rental.cz lize škol

Žáci tříd 3.A a 3.B se zúčastnili dalšího ročníku basketbalové ligy škol pořádaném v hale V Ráji. Po loňském sbírání zkušeností a celkově druhém místě obsadili v letošní lize 1. místo. Odehráli jsme celkem tři vyrovnané turnaje a o vítězství jsme vedli nejvyrovnanější boje s ZŠ Ohrazenice. Všichni naši hráči školu reprezentovali s velkým zápalem pro hru, ale smyslem pro fair-play.

1. ZŠ Josefa Ressla (bilance 7 vítězství, 2 porážka, 1 remíza)
2. ZŠ Ohrazenice (bilance 6 výher, 2 porážky, 2 remízy)
3. ZŠ Pardubičky (bilance 3 vítězství, 6 porážek, 1 remíza)
4. ZŠ Polabiny 1 (bilance 0 vítězství, 6 porážek - připojili se až po prvním turnaji)