Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies.

Aktuality

Vybíjená - okresní kolo

Dne 24. 4. 2018 jsme se zúčastnili okresního kola ve vybíjené v kategorii chlapců v Moravanech, kam jsme se probojovali z okrskového kola, kde jsme obsadili 2.místo. Celkem 8 základních škol z Pardubic, Holicka a Přeloučska se zde utkalo o titul nejlepšího týmu pardubického okresu. Chlapci ve složení – Vašek Němeček, Matyáš Navrátil, Robin Novotný, Jakub Steinvald, Hynek Plášil, Matouš Cvrček, Jakub Klimeš, Petr Fiedler ze 6.A, Adam Papoušek, Matěj Hudec a Martin Kašpar ze 6.C, Dominik Kašpar a Filip Košnar ze 6.B po výborném výkonu vybojovali krásné 2. místo!!!
!!!!!!!!!!!!!!!Gratulujeme a těšíme se na další společné úspěchy !!!!!!!!!!!!!!!!
Mgr. Fialová Leona

Nepřehlédněte

 

 

 


 

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

DO

MATEMATICKÝCH

TŘÍD


25.4.2019

OD 14.00H 

 

 

 
Náhodné foto

Kontaktujte nás

ZŠ Pardubice, Josefa Ressla 2258

Josefa Ressla 2258
530 02 Pardubice
Telefon: 734 643 543
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Školní družina

Vedoucí vychovatelka:
Gabriela Hanušová
Telefon: 731 738 369
E-mail:  -Školní jídelna

Vedoucí jídelny:
Eva Sedláčková
Telefon: 734 643 544
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Máte dotaz?