Vyhráli jsme krajské kolo v plavání!!!

V listopadu chlapci vyhráli okresní kolo v Pardubicích a postoupili do krajského kola, které se konalo ve čtvrtek 9. 12. 2016 v České Třebové. Zde se setkala vítězná družstva jednotlivých kategorií okresních olympiád (Pardubicka, Ústecka – Třebovska a Chrudimska).
Díky vynikajícím výkonům plavců Vojka Štěrby (reprezentant v plavání), Jakuba Jedličky a Aleše Balcara a obětavému přístupu ostatních výborných sportovců Marka Mrskoče, Radka Adámka a Ondry Filipiho jsme obsadili vynikající 1. místo a stali se mistry Pardubického kraje v plavání!!!
Jen je škoda, že se letos nekoná Mistrovství republiky pro základní školy v plavání…
Za krásný sportovní zážitek, vynikající výkony a titul děkujeme!
Gratulujeme všem a těšíme se na další skvělé sportovní výsledky našich žáků. fotky
Mgr. Leona Fialová

SCHŮZKA PRO RODIČE