Jsme vícemistři republiky v přespolním běhu!!!

Ve čtvrtek 20.10.2016 se konalo republikové finále přespolního běhu v Hradci Králové ,,Běháme s BK Tour''. Na naše chlapce čekala náročná více než tříkilometrová trať kolem Stříbrného rybníka. V kategorii startovalo celkem 80 žáků ze 14 vítězných škol jednotlivých krajů České republiky. Přestože byly výkony chlapců vyrovnané, nejlépe si s tratí poradil Vojko Štěrba z 9.A a s více než třicetimetrovým náskokem získal tak 1. místo a titul mistra republiky v přespolním běhu. Ostatní chlapci - Dominik Czeszewski 9.B (7. místo), Marek Mrskoč (20. místo), Ondřej Filipi (41. místo), Stefano Petric a Radek Adámek z 9.A vybojovali pro naši školu 2. místo v republice. Za krásný sportovní zážitek, vynikající výkony a titul vícemistrů republiky v přespolním běhu děkujeme! Gratulujeme všem a těšíme se na další neuvěřitelné sportovní výsledky našich žáků.
komplet
Mgr. Ladislava Ungrová