Úspěchy reprezentantů školy 2012 - 2013

Český jazyk

Mistr slov - městské kolo
2. místo Jakub Dvořák


Fyzika

Fyzikální olympiáda - okresní kolo
kategorie F:     
3. místo Josef Jurica a Jan Průšek
5. místo Martin Odehnal a Josef Snášel
kategorie E:
5. místo Petric Alessandro


Chemie

Chemická olympiáda - okresní kolo
4. místo Alesandro Petric

 

Informační a komunikační technologie

Olympiáda v programování - krajské kolo
1. místo Josef Jurica
2. místo Martin Odehnal
3. místo Matěj Plšičík

PC_ák - krajské kolo
Grafický návrh:     
2. místo Martin Odehnal
3. místo Jan Průšek

Test ICT znalostí:
9. místo Martin Odehnal
10. místo Josef Jurica

Olympiáda v programování - okresní kolo
1. místo Josef Jurica
2. místo Jan Průšek
3. místo Milena Kliková

Tělesná výchova

Přespolní běh - okresní kolo
jednotlivci:
                 2. místo Lukáš Frydrych
                 4. místo Viktorii Vojtíšková
družstva:    3. místo (Lukáš Frydrych, Dominik Chára, Michal Žouželka, Ondřej Matýs a Jonáš Fencl)

Hokejbal - okresní kolo
1.-3. ročník: 2. místo (Daniel Pozdník, Adam Kaufman, Matyáš Jarý, Martin Fidrhel, Adam Nedělka, Matyáš Ločárek, Filip Kamaryt, Ondřej Vávra, František Kadavý, Vojtěch Dunda, Adam Kačírek) 
4.-5. ročník: 4. místo (Adam Novotný, Jakub Dočkal, Adam Dvořák, Matouš Sákra, Jakub Jedlička, Ondřej Blažek, Dominik Labuť, Stefano Petric, Jan Kvoch, Ondřej Štorek, David Novotný, Matěj Kostka)

Florbalový turnaj Základních škol v ČEZ Aréně - okrskové kolo
1. místo (Martin Petrus, Roman Bor, David Syrovec, Matouš Boček, Michal Žouželka, Ondřej Matýs, Vojtěch Budík, Denis Kusý, David Voženílek, Milan Klouček, Dominik Dušek, Samuel Rudy)
 
O nejrychlejšího chlapce a dívku Pardubic - okrskové kolo
1. místo Vojta Budík
2. místo Jakub Frei
3. místo Barbora Teplá

Nepřehlédněte

 


Třídní schůzka - 1.r.

19.9. v 16.30h


Sběrový den

25.9.2017

7.00h - 14.00h


Ředitelské volno

29.9.2017



Náhodné foto

Kontaktujte nás

ZŠ Pardubice, Josefa Ressla 2258

Josefa Ressla 2258
530 02 Pardubice
Telefon: 734 643 543
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.



Školní družina

Vedoucí vychovatelka:
Gabriela Hanušová
Telefon: 731 738 369
E-mail:  -



Školní jídelna

Vedoucí jídelny:
Eva Sedláčková
Telefon: 734 643 544
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Máte dotaz?