Úspěchy reprezentantů naší školy 2008 - 2009

4. místo Martin Dvořák

Chemická olympiáda - okresní kolo

2. místo Martin Dvořák

Hledáme nejlepšího mladého chemika - kraj

11. místo Marie Novotná

Informační a komunikační technologie

Mistrovství České republiky v programování

7. místo Martin Dvořák

Soutěž dětí a mládeže v programování - krajské kolo

3. místo Michal Beránek

4. místo Marie Novotná

Soutěž dětí a mládeže v programování - okresní kolo

2. místo Marie Novotná

3. místo Michal Beránek

PC-ák - krajské kolo
tvorba prezentace:    4. místo Karel Růžička

Matematická olympiáda - krajské kolo

2.-3. místo Martin Dvořák

Matematická olympiáda - okresní kolo

2.-3. místo Hynek Mácha

Tělesná výchova

Pohár České republiky 5. tříd v ledním hokeji

1. místo (Milan Klouček, Josef Mudruňka, Jan Bečka, Denis Kusý, David Voženílek, Dominik Dušek, Dominik Augsten, Jakub Martinec, Michaela Pejzlová, Ondřej Bažant, Dominik Bureš, Roman Bor, Dominik Kubišta, Petr Voldán, Patrik Heřmanský, Michal Machač)

Mistrovství republiky v hokejbalu školních družstev

4. místo (D. Dušek, D. Kusý, D. Kubišta, D. Voltner, J. Šklíba, D. Bureš, M. Klouček, P. Heřmanský, V. Faltys, D. Voženílek, L. Kučera, D. Augsten)

Republikové finále softballu ZŠ

4. místo (Bélai František, Novotný Daniel, Hlaváček Martin, Petráň Bedřich, Kozlík Marek, Doležal Marek, Bouška Jakub, Ďurišík Michal, Moučka Patrik, Mácha Hynek, Brožek Darius, Pidrman Zdeněk)

Turnaj ZŠ v softballu - krajské kolo

1. místo (Bélai František, Pidrman Zdeněk, Novotný Daniel, Hlaváček Martin, Petráň Bedřich, Kozlík Marek, Doležal Marek, Bouška Jakub, Ďurišík Michal)

Hokejbalový turnaj - krajské kolo

kategorie 4.-5. tříd 1. místo

Turnaj žáků ve florbalu - krajské kolo

2. místo (Novotný Daniel, Pidrman Zdeněk, Bouška Jakub, Hlaváček Martin, Bélai František, Kozlík Marek, Doležal Marek, Petráň Bedřich, Losser Dominik, Formánek Radek, Moravec Jakub, Veselý Jan, Chvojka Radovan, Brožek Darius, Moučka Patrik)

Turnaj žáků ve florbalu - okresní kolo

1. místo (Novotný Daniel, Cimburek Lukáš, Pidrman Zdeněk, Bélai František, Doležal Marek, Kozlík Marek, Hlaváček Martin, Petráň Bedřich, Bouška Jakub, Losser Dominik, Veselý Jan, Chvojka Radovan, Formánek Radek)

Turnaj ZŠ ve volejbalu - okresní kolo

2. místo (Pidrman Zdeněk, Novotný Daniel, Hlaváček Martin, Kozlík Marek, Belái František, Petráň Bedřich, Winkler Stanislav, Peřina Jakub, Balachoncev Tomáš)

Atletická soutěž Pohár rozhlasu - okresní kolo

kategorie mladší žáci a žákyně(6. - 7. ročník)

2. místo (Divecký Daniel, Netolický Jakub, Stibůrek Antonín, Klinecký Daniel, Vlk Martin, Kratochvíl Martin, Hanuš Jakub, Seiner Jan, Husár Otakar, Hlaváček Martin, Brázda Radek, Sazama Jiří)

Turnaj žáků v hokejbalu - okresní kolo

3. místo (Zdeněk Pidrman, Daniel Novotný, Lukáš Cimburek, Bedřich Petáň, Marek Doležal, Martin Hlaváček, František Bélai, Jakub Bouška, Jan Veselý, Radek Formánek, David Rychlík, Adam Bartoš, Ondřej Pleskot)

Turnaj ZŠ v minifotbalu - okresní kolo

3. místo (Bouška Jakub, Doležal Marek, Petráň Bedřich, Kozlík Marek, Hlaváček Martin, Pleskot Ondřej, Novotný Daniel, Cimburek Lukáš, Formánek Radek, Jirout Jiří, Langhamer Marek, Řezníček Jakub, Losser Dominik, Belái František)

Turnaj ZŠ v softballu - okrskové kolo

1. místo (Bélai František, Pidrman Zdeněk, Novotný Daniel, Hlaváček Martin, Petráň Bedřich, Kozlík Marek, Doležal Marek, Bouška Jakub, Bartoš Adam,  Ďurišík Michal)

Turnaj ZŠ v minifotbalu - okrskové kolo

1. místo (Bouška Jakub, Doležal Marek, Petráň Bedřich, Kozlík Marek, Hlaváček Martin, Pleskot Ondřej, Novotný Daniel, Cimburek Lukáš, Formánek Radek, Sajdl Filip, Langhamer Marek, Řezníček Jakub, Losser Dominik)

Turnaj žáků ve florbalu - okrskové kolo

1. místo (Novotný Daniel, Pidrman Zdeněk, Cimburek Lukáš, Petráň Bedřich, Losser Dominik, Bélai František, Bouška Jakub, Hlaváček Martin, Doležal Marek, Veselý Jan, Kohoutek Lukáš, Formánek Radek)

Třídní schůzka - 1.r.

19.9. v 16.30h