Úspěchy reprezentantů naší školy 2008 - 2009

Anglický jazyk

My Green City

4. místo Kateřina Kyselová, Lucie Malátová a Robert Frank
 

Český jazyk

Literární soutěž O pardubický pramínek

kategorie 3. - 5. třídy 3. místo Dominik Dušek

kategorie 8. - 9. třídy 2. místo Adam Bartoš

                                 3. místo Šimon Vršanský

Rétorická soutěž MISTR SLOV

3. místo Michal Ďurišík


Fyzika

Fyzikální olympiáda - krajské kolo

2. místo Martin Dvořák

Fyzikální olympiáda - okresní kolo

1. místo Martin Dvořák


Chemie
Chemická olympiáda - krajské kolo

4. místo Martin Dvořák

Chemická olympiáda - okresní kolo

2. místo Martin Dvořák

Hledáme nejlepšího mladého chemika - kraj

11. místo Marie Novotná


Informační a komunikační technologie

Mistrovství České republiky v programování

7. místo Martin Dvořák

Soutěž dětí a mládeže v programování - krajské kolo

1. místo Martin Dvořák

3. místo Michal Beránek

4. místo Marie Novotná

Soutěž dětí a mládeže v programování - okresní kolo

1. místo Martin Dvořák

2. místo Marie Novotná

3. místo Michal Beránek

PC-ák - krajské kolo
tvorba prezentace:    4. místo Karel Růžička


Matematika

Matematická olympiáda - krajské kolo

2.-3. místo Martin Dvořák

Matematická olympiáda - okresní kolo

1. místo Martin Dvořák

2.-3. místo Hynek Mácha


Tělesná výchova

Pohár České republiky 5. tříd v ledním hokeji

1. místo (Milan Klouček, Josef Mudruňka, Jan Bečka, Denis Kusý, David Voženílek, Dominik Dušek, Dominik Augsten, Jakub Martinec, Michaela Pejzlová, Ondřej Bažant, Dominik Bureš, Roman Bor, Dominik Kubišta, Petr Voldán, Patrik Heřmanský, Michal Machač)

Mistrovství republiky v hokejbalu školních družstev

4. místo (D. Dušek, D. Kusý, D. Kubišta, D. Voltner, J. Šklíba, D. Bureš, M. Klouček, P. Heřmanský, V. Faltys, D. Voženílek, L. Kučera, D. Augsten)

Republikové finále softballu ZŠ

4. místo (Bélai František, Novotný Daniel, Hlaváček Martin, Petráň Bedřich, Kozlík Marek, Doležal Marek, Bouška Jakub, Ďurišík Michal, Moučka Patrik, Mácha Hynek, Brožek Darius, Pidrman Zdeněk)

Turnaj ZŠ v softballu - krajské kolo

1. místo (Bélai František, Pidrman Zdeněk, Novotný Daniel, Hlaváček Martin, Petráň Bedřich, Kozlík Marek, Doležal Marek, Bouška Jakub, Ďurišík Michal)

Hokejbalový turnaj - krajské kolo

kategorie 4.-5. tříd 1. místo

Turnaj žáků ve florbalu - krajské kolo

2. místo (Novotný Daniel, Pidrman Zdeněk, Bouška Jakub, Hlaváček Martin, Bélai František, Kozlík Marek, Doležal Marek, Petráň Bedřich, Losser Dominik, Formánek Radek, Moravec Jakub, Veselý Jan, Chvojka Radovan, Brožek Darius, Moučka Patrik)

Turnaj žáků ve florbalu - okresní kolo

1. místo (Novotný Daniel, Cimburek Lukáš, Pidrman Zdeněk, Bélai František, Doležal Marek, Kozlík Marek, Hlaváček Martin, Petráň Bedřich, Bouška Jakub, Losser Dominik, Veselý Jan, Chvojka Radovan, Formánek Radek)

Turnaj ZŠ ve volejbalu - okresní kolo

2. místo (Pidrman Zdeněk, Novotný Daniel, Hlaváček Martin, Kozlík Marek, Belái František, Petráň Bedřich, Winkler Stanislav, Peřina Jakub, Balachoncev Tomáš)

Atletická soutěž Pohár rozhlasu - okresní kolo

kategorie mladší žáci a žákyně(6. - 7. ročník)

2. místo (Divecký Daniel, Netolický Jakub, Stibůrek Antonín, Klinecký Daniel, Vlk Martin, Kratochvíl Martin, Hanuš Jakub, Seiner Jan, Husár Otakar, Hlaváček Martin, Brázda Radek, Sazama Jiří)

Turnaj žáků v hokejbalu - okresní kolo

3. místo (Zdeněk Pidrman, Daniel Novotný, Lukáš Cimburek, Bedřich Petáň, Marek Doležal, Martin Hlaváček, František Bélai, Jakub Bouška, Jan Veselý, Radek Formánek, David Rychlík, Adam Bartoš, Ondřej Pleskot)

Turnaj ZŠ v minifotbalu - okresní kolo

3. místo (Bouška Jakub, Doležal Marek, Petráň Bedřich, Kozlík Marek, Hlaváček Martin, Pleskot Ondřej, Novotný Daniel, Cimburek Lukáš, Formánek Radek, Jirout Jiří, Langhamer Marek, Řezníček Jakub, Losser Dominik, Belái František)

Turnaj ZŠ v softballu - okrskové kolo

1. místo (Bélai František, Pidrman Zdeněk, Novotný Daniel, Hlaváček Martin, Petráň Bedřich, Kozlík Marek, Doležal Marek, Bouška Jakub, Bartoš Adam,  Ďurišík Michal)

Turnaj ZŠ v minifotbalu - okrskové kolo

1. místo (Bouška Jakub, Doležal Marek, Petráň Bedřich, Kozlík Marek, Hlaváček Martin, Pleskot Ondřej, Novotný Daniel, Cimburek Lukáš, Formánek Radek, Sajdl Filip, Langhamer Marek, Řezníček Jakub, Losser Dominik)

Turnaj žáků ve florbalu - okrskové kolo

1. místo (Novotný Daniel, Pidrman Zdeněk, Cimburek Lukáš, Petráň Bedřich, Losser Dominik, Bélai František, Bouška Jakub, Hlaváček Martin, Doležal Marek, Veselý Jan, Kohoutek Lukáš, Formánek Radek)

Nepřehlédněte

 


Třídní schůzka - 1.r.

19.9. v 16.30h


Sběrový den

25.9.2017

7.00h - 14.00h


Ředitelské volno

29.9.2017



Náhodné foto

Kontaktujte nás

ZŠ Pardubice, Josefa Ressla 2258

Josefa Ressla 2258
530 02 Pardubice
Telefon: 734 643 543
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.



Školní družina

Vedoucí vychovatelka:
Gabriela Hanušová
Telefon: 731 738 369
E-mail:  -



Školní jídelna

Vedoucí jídelny:
Eva Sedláčková
Telefon: 734 643 544
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Máte dotaz?