Úspěchy reprezentantů naší školy 2010 - 2011

Český jazyk

Mistr slov - Pardubice

kategorie 8. a 9. ročník: 1. místo Tereza Fenclová


Fyzika

Olympiáda - okresní kolo

kategorii F    5. místo Ondřej Tužil

kategorii E    2.-4. místo Ondřej Novák a Vojtěch Sedláček

                    5. místo Martin Vlk

Chemie

Olympiáda - okresní kolo

4. místo Martin Vlk


Informační a komunikační technologie

PCák - krajské kolo
Tvorba prezentace:  2. místo Michaela Růžičková

                                

Test ICT znalostí:    6. místo Martin Šmejkal

                              10. místo Jiří Čermák                      

Soutěž v programování - okresní kolo

1. místo Jakub Netolický

2. místo Miloslav Fico

3. místo Štěpán Perný

5. místo Ondřej Tužil

 

Matematika

Olympiáda - krajské kolo

kategorie Z9 8.-10. místo Ondřej Novák

Olympiáda - okresní kolo

kategorie Z9     3. místo Martin Vlk

                        4.-7. místo Ondřej Novák

kategorie Z8    3. místo Luboš Dvořák

kategorie Z6    5. místo Jonáš Fencl


Tělesná výchova

Mládežnické mistrovství ČR v ledním hokeji 2011

8. třídy: 2. místo(Petric F.D., Klinecký, Šklíba, Hoskovec, Procházka, Kučera, Solnička, Franc, Rohlík, Augsten, Kusý, Špaček, Dušek, Voženílek, Kmošek, Voltner, Horyna)

7. třídy: 6. místo (Klouček, Tichý, Straka, Zahradník, Petrus, Faltys, Syrovec, Vála, Boček, Zadina, Machač, Berný, Leder, Heřmanský, Bor, Bureš, Voldán, Budík)

Hokejbal proti drogám - okresní kolo

1. místo (Stibůrek Antonín, Divecký Daniel, Husár Otakar, Tichý Tomáš, Hlaváček Martin, Sazama Jiří, Kricnar Vlastimil, Hájek Jakub, Brázda Radek, Votava Petr, Pitthard Martin, Netolický Jakub, Doležal Jiří)

Florbal žáků 8.-9. tříd - okresní kolo

2. místo (Vlk Martin, Sedláček Vojtěch, Frank Robert, Divecký Daniel, Stibůrek Antonín, Sazama Jiří, Husár Otakar, Pitthard Martin, Klinecký Daniel, Seiner Jan, Netolický Jakub, Doležal Jiří, Zelinka Adam, Votava Petr)

Nejrychlejší dívka a chlapec Pardubic

štafeta 4×60 dívky:    2. místo Jelínková Eliška, Svobodová Edita, Klementová Klára, Lednová Anna.

štafeta 4×60 chlapci:  3. místo Plšičík, Boček, Budík, Mudruňka.

Nepřehlédněte

 


17.11.2017 

STÁTNÍ SVÁTEK




Náhodné foto

Kontaktujte nás

ZŠ Pardubice, Josefa Ressla 2258

Josefa Ressla 2258
530 02 Pardubice
Telefon: 734 643 543
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.



Školní družina

Vedoucí vychovatelka:
Gabriela Hanušová
Telefon: 731 738 369
E-mail:  -



Školní jídelna

Vedoucí jídelny:
Eva Sedláčková
Telefon: 734 643 544
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Máte dotaz?