Úspěchy reprezentů naší školy 2011 - 2012

Anglický jazyk

Olympiáda - okresní kolo

3. místo Sebastian Petric


Fyzika

Olympiáda - krajské kolo

5. místo Tužil Ondřej


Olympiáda - okresní kolo

kategorii E(9. roč.):  

2. místo Tužil Ondřej, 4. místo Štěpánová Tereza, 5. místo Čermák Jiří

kategorii F(8. roč.):

4. místo Petric Alessandro


Informační a komunikační technologie

PCák - krajské kolo

Test ICT znalostí: 1. místo Luboš Dvořák
  3. místo Jiří Čermák
  8. místo Martin Hauk
Grafický návrh: 2. místo Edita Svobodová
Tvorba prezentace: 4. místo Michaela Růžičková



Matematika

Matematická olympiáda - krajské kolo

9. ročník     5. - 7. místo Tužil Ondřej

                 8. - 10. místo Dvořák Luboš

  

Pythagoriáda - okresní kolo

1. místo Filipi Vojtěch kategorie 6. třída

 

Matematická olympiáda - okresní kolo
6. ročník             3. místo Doležal Lukáš
                    4. - 6. místo Filipi Vojtěch 
7. ročník             4. místo Snášel Josef 

9. ročník             3. místo Štěpánová Tereza

                    4. - 6. místo Doležal Jiří, Dvořák Luboš, Tužil Ondřej

 

SCIO testy

100% úspěšnost: Dvořák Luboš, Tužil Ondřej

 

Tělesná výchova

Orion florbal cup 2012 - kvalifikace o republikové finále

2. místo (Martin Hauk, Jakub Netolický, Jan Seiner, Jiří Doležal, Daniel Klinecký, Martin Pitthard, Jakub Hoskovec, Adam Zelinka, Ondřej Pulc, Jakub Vysoudil, Dominik Dušek, David Voženílek)


Orion florbal cup 8.-9. tříd. - krajské kolo

1. místo (Martin Hauk, Jiří Doležal, Jan Seiner, Jakub Netolický, Daniel Klinecký, Martin Pitthard, Jakub Hoskovec, Petr Votava, Ondřej Pulc, Jakub Vysoudil, Dominik Dušek)

 

Olympiáda mládeže v hokejbalu - krajské kolo

1. místo (Martin Petrus, Aleš Leder, Michal Machač, Vojtěch Budík, Ondřej Matýs, Jakub Mert, Michal Žouželka, Vladimír Zahradník, Ondřej Hlaváček, Michal Pochobradský, Roman Bor, Jan Doležal, Kánský Štěpán)


Eliminace poháru MŠMT - krajské kolo

4. místo (Daniel Klinecký, Martin Pitthard, Jakub Hoskovec, Petr Votava, Petric Oliver, Martin Hauk, Jan Seiner, Jakub Netolický, Dominik Dušek, Martin Petrus, Vojtěch Budík)


Orion florbal cup 8.-9. tříd. - okresní kolo

1. místo (Martin Hauk, Jiří Doležal, Štěpán Perný, Jan Seiner, Jakub Netolický, Daniel Klinecký, Martin Pitthard, Jakub Hoskovec, Petr Votava, Ondřej Solnička, Ondřej Pulc, Jakub Vysoudil, Dominik Dušek, David Voženílek)


Hokejbal 1.-3. třída - okresní kolo

2. místo (Ondřej Blažek, Adam Novotný,  Jakub Jedlička, Jakub Kosek, Matouš Sákra, Pavel Novotný, Roman Šebek, Ondřej Vávra, Matyáš Ločárek, Matyáš Jarý, Martin Fidrhel)


Orion florbal cup 6.-7. tříd. - okresní kolo

4. místo (Syrovec David, Mert Jakub, Petrus Martin, Bor Roman, Leder Aleš, Budík Vojtěch, Zahradník Vladimír, Machač Michal, Matýs Ondřej, Žouželka Michal)

Nepřehlédněte

 


17.11.2017 

STÁTNÍ SVÁTEK




Náhodné foto

Kontaktujte nás

ZŠ Pardubice, Josefa Ressla 2258

Josefa Ressla 2258
530 02 Pardubice
Telefon: 734 643 543
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.



Školní družina

Vedoucí vychovatelka:
Gabriela Hanušová
Telefon: 731 738 369
E-mail:  -



Školní jídelna

Vedoucí jídelny:
Eva Sedláčková
Telefon: 734 643 544
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Máte dotaz?