Úspěchy reprezentantů naší školy 2007 - 2008

Anglický jazyk

Olympiáda v anglickém jazyce - okresní kolo
4. místo: K. Kobylková, 7. místo: J. Vysoký


Český jazyk

Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo
4. místo: M. Dvořák
21.-26.místo: R. Jeník

O pardubický pramínek

literární soutěž  pro žáky základních a středních škol pořádané Krajskou knihovnou v Pardubicích.

kategorie 3.-5. ročník 1. místo Tereza Štěpánová

kategorie 6.-7. ročník čestné uznání Šimon Vršanský

kategorie 8.-9. ročník čestné uznání Adam Bartoš

Řečnická soutěž Mistr slov

kategorie 6.-7. ročník:   1. místo: V. Hrnčálová
                                     3. místo: R. Ševc
kategorie 8.-9. ročník:   2. místo: M. Dvořák


Fyzika
Fyzikální olympiáda - krajské kolo
2. místo Lenka Janišová

8. místo Matyáš Zetek

9. místo Václav Chaura

Fyzikální olympiáda - okresní kolo
kategorie 9. ročník:
                        1. místo: V. Chaura 

                        2. místo: M. Zetek
                        3. místo: L. Janišová

kategorie 8. ročník 

                        1. místo: M. Dvořák
 

Chemie
Chemická olympiáda - krajské kolo
8. místo: M. Zetek
 

Chemická olympiáda - okresní kolo
4.-7. místo: M. Zetek (9.A), 11. místo: A .Voráčková
 

Soutěž „O nejlepšího chemika Pardubic“
1. místo: M. Zetek, 11. místo: F. Vrba, 18. místo: J. Hroch


Informační a komunikační technologie

Mistrovství ČR v programování

12. místo Martin Dvořák

Olympiáda v programování - krajské kolo

1. místo Martin Dvořák

2. místo Lenka Janišová

Soutěž PC-ák (Pardubický kraj)
programování:          1. místo: L. Janišová
                                2. místo: F. Vrba
                                5. místo: V. Chaura
tvorba prezentace:    2. místo: J. Malát

Olympiáda v programování - okresní kolo
2. místo: L. Janišová

3. místo: M. Dvořák


Matematika

Matematická olympiáda - krajské kolo

5.-6. místo: L. Janišová
7.-8. místo: F. Vrba

Matematická olympiáda - okresní kolo

3.-5. místo: F. Vrba
7. místo: L. Janišová


Přírodopis

Poznávací přírodovědná soutěž - okresní kolo

kategorie 7. tříd 10. místo Barbora Svačinová 


Tělesná výchova

Hokejbal

Družstvo žáků ze 4.A, 5.A a 5.B ve složení D. Dušek, D. Zelinka, J. Krtička,
D. Klinecký, O. Solnička, M. Kmoníček, D. Sklenář, M. Hauk, P. Votava získalo:
1. místo v soutěži Hokejbal proti drogám (účast 7 družstev) a
1. místo v okresní Olympiádě družstev.

O nejrychlejšího chlapce a dívku Pardubic
běh na 60 metrů:  1. místo: R. Frank
                           1. místo: J. Hrubý
štafety 4 x 60m:
2. místo: J. Pšenička, M. Sokol, D. Fotul, R. Frank
3. místo: Z. Pidrman, D. Novotný, P. Formánek, A. Roček

O pohár pardubických základních škol  – soutěž družstev v atletice
- celkově naše škola získala 1. místo
Nejlepší umístění:
I. Šárová: 1. místo v běhu na 60 m, ve skoku vysokém a ve štafetě

O. Pleskot: 1. místo v běhu na 800 m, ve štafetě, 2. místo ve skoku vysokém
D. Rouš: 1. místo ve skoku dalekém, ve štafetě, 3. místo v běhu na 60 m
A. Roček: 1. místo v běhu na 60 m, ve štafetě, 3. místo ve skoku dalekém
N. Pětíková: 1. místo ve skoku dalekém a ve štafetě
J. Hanuš: 2. místo ve skoku dalekém a 4. místo ve skoku vysokém

Zimní atletická liga základních škol
celkově skončila naše škola na 1.místě ze 7 zúčastněných škol,
nejlepších výsledků dosáhli:
1. místo: A. Roček v běhu na 60 m
2. místa: O. Pleskot běh na 1000 m, I. Chuová ve skoku dalekém, I. Šarová ve skoku vysokém a v běhu na 60 m, N. Zemanová v běhu na 60 m
3. místa: A. Roček ve skoku dalekém, J. Hanuš ve skoku vysokém

4. ročník florbalového turnaje o putovní pohár mezi ZŠ Npor. Eliáše a ZŠ J. Ressla
Turnaje se zúčastnilo 5 družstev ze ZŠ Npor. Eliáše a 3 družstva ZŠ J. Ressla,
do finále se probojovala dvě družstva naší školy a nakonec zvítězilo družstvo ve
složení: D. Dušek, D. Klinecký, M. Hauk, P. Votava


Výtvarná výchova

Soutěž „Abychom se mohli všichni smát“
soutěž se konala k výročí přijetí Úmluvy o právech dítěte
ve II.kategorii:  2. místo: L. Nobilis
                        3. místo: K. Lániková
čestné uznání:   T. Štěpánová


Zeměpis

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo
 
3. místo: O. Novák v kategorii A
12. místo: R. Ševc v kategorii B
  8. místo: J. Burian v kategorii C

Nepřehlédněte

 


17.11.2017 

STÁTNÍ SVÁTEK




Náhodné foto

Kontaktujte nás

ZŠ Pardubice, Josefa Ressla 2258

Josefa Ressla 2258
530 02 Pardubice
Telefon: 734 643 543
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.



Školní družina

Vedoucí vychovatelka:
Gabriela Hanušová
Telefon: 731 738 369
E-mail:  -



Školní jídelna

Vedoucí jídelny:
Eva Sedláčková
Telefon: 734 643 544
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Máte dotaz?